‍دومین نشست کمیته علمی اولین رویداد استارت آپی ورزش تهران

  دومین نشست کمیته علمی اولین رویداد استارت آپی ورزش تهران؛

 
ارایه بیش از 500 اثر و محصول خلاقانه برای توسعه ورزش همگانی شهر ورزش- دومین نشست کمیته علمی اولین رویداد استارت آپی ورزش تهران (اسپورتک ) با حضور معاونان سازمان ورزش شهرداری تهران، مسوولان و چهره های ورزشی و علمی کشور برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، در دومین نشست کمیته علمی اولین رویداد استارت آپی ورزش تهران که در آکادمی ورزش شهروندی این سازمان برگزار شد، علاوه بر معاونان سازمان ورزش، برخی مسوولان وزارت ورزش و جوانان، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت آموزش و پرورش و سازمان صدا و سیما و تنی چند از چهره های ورزش حضور داشتند.

دبیر اولین رویداد استارت آپی سازمان ورزش درباره موضوعات مطرح شده در این نشست گفت: بیش از 500 اثر در حوزه ورزش به این کمیته رسیده که شامل ایده ها و محصولات مختلف و به روزی است که می توان برای توسعه فناوری، ورزش همگانی و فرهنگسازی  در حوزه ورزش از آنها بهره برد.

مسعود سیرتی با بیان اینکه از میان آثار ارسال شده 3 اثر برگزیده خواهد شد، افزود: ایده ها و محصولات برگزیده از سوی سازمان ورزش شهرداری تهران، برای نوآوری در برنامه های ورزش شهروندی حمایت خواهد شد.

سیرتی با تاکید براینکه هدف و رسالت سازمان ورزش توسعه ورزش همگانی و ارایه ورزش ارزان جهت حمایت از اقشار کم درآمد است، اظهار کرد: ما با برپایی این رویداد ورزشی مهم به دنبال توسعه ورزش بانوان، اقشار خاص و ناتوان و شهروندان کم بضاعت هستیم. ضمن اینکه با نرم افزارها و محصولاتی که در دسترس مردم قرار خواهد گرفت، استفاده از امکانات و اطلاعات ورزشی برای عموم شهروندان در دسترس خواهد بود.

دومین نشست کمیته علمی اولین رویداد استارت آپی ورزش تهران روز 20 شهریورماه برگزار شد.