توسعه سامانه مانیتورینگ اماکن ورزشی سازمان ورزش شهرداری

ورود  سه مجموعه ورزشی جدید به شبکه اینترانتی شهرداری تهران
شهر ورزش ـ مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان ورزش از توسعه سامانه نمایش آنلاین ارتباط شبکه ای اماکن ورزشی تابعه سازمان ورزش شهرداری بر روی نقشه شهر تهران و ورود سه مجموعه ورزشی جدید به این سامانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران و به نقل از مسعود سیرتی، مشاور رییس و مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان، طرح مانیتورینگ آنلاین مجموعه‌های ورزشی تحت پوشش سازمان ورزش شهرداری در راستای هوشمند سازی فعالیت های سازمان ورزش و اماکن ورزشی تابعه راه‌اندازی شده است.

به‌گفته وی در گام نخست مانیتورینگ آنلاین اماکن ورزشی که در راستای بالا بردن کیفیت و ارایه خدمات مطلوب و تسریع در پاسخگویی به شهروندان و افزایش رضایتمندی متقاضیان خدمات ورزشی با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اجرا شد، 53 مجموعه ورزشی به این طرح تجهیز شد و پس از آن سه مجموعه الزهرا (53)، قیام دشت و شهدای گلدسته به شبکه اینترانتی شهرداری تهران افزوده شد.

گفتنی است،  با راه اندازی طرح یادشده امکان نمایش شبکه ای مراکز ورزشی تحت پوشش سازمان ورزش بر روی نقشه تهران فراهم شده است. همچنین با این سیستم اخذ گزارشات لازم اعم از اختلالات و قطعی‌های احتمالی شبکه نیز امکان پذیر می شود. اماکن ورزشی نیز با پیوستن به سیستم مانیتورینگ  می توانند از تمام خدمات مکانیزه شهرداری تهران استفاده کنند.

بر اساس اعلام سیرتی، تاکنون 75 درصد مجموعه های ورزشی تحت پوشش سازمان ورزش شهرداری به این شبکه متصل شده‌اند که در آینده ای نزدیک این طرح به تمام اماکن ورزشی تابعه گسترش داده خواهد شد.